Screen Shot 2016-10-26 at 01.14.00
Screen Shot 2016-10-26 at 01.13.05
Screen Shot 2016-10-26 at 01.13.37
Screen Shot 2016-10-26 at 01.12.09
Screen Shot 2016-10-26 at 01.14.20

CENTRUM REHABILITACJI

O NAS

Problem niepełnej sprawności dotyczy nie tylko osób niepełnosprawnych, osób poszkodowanych w wypadkach i kontuzjowanych sportowców, ale także osób normalnie funkcjonujących, borykających się z drobnymi dolegliwościami. Odpowiednio wcześnie podjęta, dobrze zaplanowana, kompleksowa i pełna rehabilitacja to wartość nie do przecenienia.

Mając na uwadze społeczne potrzeby w zakresie rehabilitacji leczniczej, złożoność procesu rehabilitacji oraz ciągle zbyt mały dostęp do kompleksowych świadczeń rehabilitacyjnych, stworzyliśmy Centrum Rehabilitacji Novamed w Brodnicy.

Naszą misją jest świadczenie specjalistycznych usług rehabilitacyjnych przez wykwalifikowany personel medyczny, przy użyciu nowoczesnego sprzętu w zgodzie z możliwie wysokimi, dostępnymi w danej chwili standardami. Jesteśmy ukierunkowani na działania korzystne dla zdrowia pacjenta i mające na celu przywrócenie jego pełnej sprawności zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Zależy nam na pełnej sprawności każdego pacjenta.

Nasze atuty to profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne, fizjoterapeutyczne, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz komfortowe warunki pobytu w nowo powstałym budynku z widokiem na jezioro Niskie Brodno. Nasz obiekt, zaprojektowany i wykonany z myślą o procesie skutecznej rehabilitacji, spełnia wszystkie najwyższe standardy stawiane placówkom medycznym. Centrum Rehabilitacji Novamed powstało z myślą o wymagających pacjentach oczekujących skutecznej rehabilitacji w sprzyjającej zdrowiu atmosferze.

Nasza placówka zlokalizowana została w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie), blisko centrum dynamicznie rozwijającego się miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie czystego jeziora Niskie Brodno stanowiącego fragment Pojezierza Brodnickiego. Najbliższe otoczenie, ważne z uwagi na złożoność prowadzonych przez nas procesów leczniczych, w szczególności dostęp do plaży nad jeziorem, dostęp do infrastruktury sportowej oraz dostęp do idealnych tras spacerowych i rowerowych, lasy i czyste powietrze, tylko potęguje chęć szybszego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności naszych pacjentów.

Centrum Rehabilitacji